Teknik Servis

  1. Anasayfa
  2. Teknik Servis

Teknik Servis

Firmamızın imalatını tamamlamış olduğu makine imalatına dayalı arıza hususunda teknik servis hizmeti sunarken öncelikle arıza tespit cihazıyla arızanın tespitini yaparak onarım gerçekleştirilmektedir.

Alanında uzman teknik servis elemanı;

İşletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik, Kalite gerekliliklerine uygun olarak;

Mekanik, Elektrik-Elektronik vb. çeşitli türdeki arızaları tespit ederek gereken görev ve işlemler yerine getirilir ve makinanın çalışma prensipleri yapılması gereken müdahalelerin personel eğitimi sağlanır.

TEKNİK SERVİS TALEP FORMU

MAAS HAKKINDA

Maas Mekatronik “Size Özel” Sloganıyla sunmuş olduğu makine imalatı faaliyetine başlayarak, Türkiye’nin Sanayi şehri Gaziantep’e Kurulmuştur.

Kısa Zamanda Türkiye’nin birçok illerine makine satışı gerçekleştirmiştir. Firmamızın önceliği müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına uygun makinaların kısa sürede tedarikini sağlamak ve sektöründe kalıcı olmaktır, Deneyimli personellerimizle imalatını yaptığımız makinalar siz değerli müşterilerimize uzun yıllar sorunsuz olarak hizmet edecek şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.

BİZİ TERCİH EDENLER