A 'dan Z 'ye Maas Mekatronik

  1. Anasayfa
  2. A 'dan Z 'ye Maas Mekatronik

A 'dan Z 'ye Maas Mekatronik

Firmamız tüm faaliyetlerinde tamamen müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hareket ederek tasarımını gerçekleştirdiği projeyi imalata geçirerek alanında uzman Makine Mühendisi, Elektrik-Elektronik Mühendisi, Teknikerler ve Deneyimli Personeller tarafından hızlı bir şekilde üretime geçer.

Sorunsuz bir şekilde proje imalatını tamamlayan firmamız kurulumu için harekete geçerek karşı firma ile montajı yapılacak makine için ön hazırlık yapar kurulumu tamamlanan makine sorunsuz, çalışır bir şekilde teslim edilerek makine prensipleri ve yapılması gereken müdahaleler hakkında bilgilendirilir,

Teslimatı gerçekleştirilen makinanın periyodik bakımların takibi ve geliştirilmesi istenilen noktaların gözlemlenmesi ve iyileştirilebilmesi için Maas Mekatronik ekibi olarak hizmet verilir,

Yurtiçi ve Yurdışı teslimatı gerçekleştirlen makinaların teknik servis ve yedek parça olarak Maas Mekatronik ekip ve ekipmanları en kısa sürede hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

MAAS HAKKINDA

Maas Mekatronik “Size Özel” Sloganıyla sunmuş olduğu makine imalatı faaliyetine başlayarak, Türkiye’nin Sanayi şehri Gaziantep’e Kurulmuştur.

Kısa Zamanda Türkiye’nin birçok illerine makine satışı gerçekleştirmiştir. Firmamızın önceliği müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına uygun makinaların kısa sürede tedarikini sağlamak ve sektöründe kalıcı olmaktır, Deneyimli personellerimizle imalatını yaptığımız makinalar siz değerli müşterilerimize uzun yıllar sorunsuz olarak hizmet edecek şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.

TEKLİF FORMU

BİZİ TERCİH EDENLER