Hakkımızda

  1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

MAAS MEKATRONİK

Maas Mekatronik “Size Özel” sloganıyla sunmuş olduğu makine imalatı faaliyetine başlayarak,

Türkiye’nin sanayi şehri Gaziantep’te kurulmuştur.

Kısa zamanda Türkiye’nin birçok illerine makine satışı gerçekleştirmiştir.

Firmamızın önceliği müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına uygun makinaların kısa sürede tedarikini sağlamak ve sektöründe kalıcı olmaktır,

Deneyimli personellerimizle imalatını yaptığımız makinalar siz değerli müşterilerimize uzun yıllar sorunsuz olarak hizmet edecek şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.

Vizyonumuz

Dünya genelinde hizmet veren mühendislik ve makina firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak. Yöneticilerimiz ve personelimiz birlikte hareket etme kültürü ile kurumumuzda gerçekleştirdiği çalışmalar ile bölgemiz sektöründe ticaret hayatına yön veren, şeffaf kaliteli hizmet anlayışı ile , müşteri memnuyetini sağlayan, makine imalatıyla sunduğu hizmet çeşitliliğini sürekli geliştirilen, faaliyetleri ile örnek olabilen referans makine firması olmaktır.

Misyonumuz;

Makine Mühendisleri Odası Kanunu'nun verdiği görev, sorumluluk ve ilgili mevzuatlar çerçevesinde;
Firmamızın tüm faaliyetlerinde müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerinin karşılanması,toplam kalite yönetimi ile ulusal ve uluslararası piyasalara ilişkin bilgilerin sağlanması ve bu bilgilerin ilgili taraflara sunulması. Bölgemizde makine ve makine imalatına dayalı sanayi sektörlerin gelişimine ve rekabet gücünün artmasına katkıda bulunan bir kurum olarak faaliyetlerin gerçekleşmesi.

MAAS HAKKINDA

Maas Mekatronik “Size Özel” Sloganıyla sunmuş olduğu makine imalatı faaliyetine başlayarak, Türkiye’nin Sanayi şehri Gaziantep’e Kurulmuştur.

Kısa Zamanda Türkiye’nin birçok illerine makine satışı gerçekleştirmiştir. Firmamızın önceliği müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına uygun makinaların kısa sürede tedarikini sağlamak ve sektöründe kalıcı olmaktır, Deneyimli personellerimizle imalatını yaptığımız makinalar siz değerli müşterilerimize uzun yıllar sorunsuz olarak hizmet edecek şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.

TEKLİF FORMU

BİZİ TERCİH EDENLER